Hakkında Tavsiyeler

Psikolog Tavsiye ve Yorumları

Klinik Psikolog Ali Bıçak hakkındaki  tavsiyeler çeşitli platformlarda yayınlanan yazılardan oluşmaktadır. Çeşitli zamanlarda, Psikoterapist Ali Bıçak için danışanlarının yazdıkları tavsiye ve yorumları bu sayfada bir araya getirdik. Türkiye’den on binlerce uzmanın üye olduğu güvenilir tavsiye portalı, tavsiyeediyorum.com ve 181.000 doktor ve uzmanı hastasıyla buluşturan doktortakvimi.com  aracılığı ile Psikolog Ali Bıçak’a ulaşan danışanların psikolog tavsiye ve yorumlarını okuyorsunuz.

Burada yazılan psikolog tavsiye ve yorumlar bu sitelerin güvenirlik ve garantisi altında yazılmıştır. Danışanlar tavsiye ve yorumlarını, uzmanın ricası, doktorun doğrudan ya da dolaylı emri olmaksızın kendi rızaları ile yazmaktadırlar.  Yukarıdaki bilgiler sizin güvenilir bir sayfada olduğunuzun taahhüdüdür.

Genel Kaygı Bozukluğu

Anksiyete şikayetleri için psikoterapi hizmeti aldım. Sekiz yıllık yoğun aksiyete yaşıyordum. 2 yıl önce Antalyada bir terapi merkezinde 9 seanslı terapi gördüm. Sonuçta gayet iyiydim. Ancak gelişen bazı olaylardan dolayı Yoğun Anksiyete daha şiddetli bir şekilde tekrarladı. İşimden dolayı Antalya ya tekrar gidemiyordum ve Manavgat’ta Ali beyi internet üzerinden buldum. Yaşayan bir ölüyü tekrar yaşar hale getirdi diyebilirim.

Duygu odaklı, EMDR ve hipnoterapi ile çok başarılı seanslarla artık hayata geri döndüm. Mesleğinde çok başarılı, bilgili ve sakin hali ile kişiye güven veriyor. Bazı seanslar çok zor geçti hatta bırakmak istedim, ama eşiminde yardımı ve Ali beyin tavsiyelerine uyarak devam ettim, iyi ki devam etmişim. Aksi halde yaşamıyor olacaktım yada şu an ne halde olurdum artık bilemiyorum. Seanslar kesinlikle devam edilmeli yoksa eksik kalıyor ve sonuç alınamaz. Ali beye teşekkür ediyorum ve tabi ki psikolog tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. (Kaynak:(Ü. A. 31.07.Doktor takvimi)

Öfkemi Kontrol Edemiyorum

Ali Beyle tanışmam ailem sayesinde oldu sürekli öfke sorunları yaşıyordum ve duygularımı kontrol altında tutamıyordum yardım alma sebebim bu yüzdendi fakat bu öfkenin sebebinin geçmişte yaşadığım sorunlardan olduğu hipnoz tedavisinde ortaya çıktı.Babamı kaybetmiş olmanın verdiği üzüntü ve kabullenememe bunların en başındaydı tedavi süresince bazen ağladım ama her seanstan çıktığımda daha mutlu ve daha iyi hissetmeye başladım gün geçtikçe ailemde daha iyi olduğumu farketti olaylara karşı tepkilerimi kontrol altında tutmayı kendi kendime sakinleşmeyi öğrendim.Bunun dışında yeme bozukluğuyla sorunum vardı mutsuzken sürekli tıkınırcasına yemek yiyordum hipnoz yöntemiyle bu sorunun aslında çocukken yaşadığım bir sorundan olduğu ortaya çıktı hem diyetisyen hem Ali Beyin tedavisiyle artık hiç yeme atakları geçirmiyorum.Belirttiğim gibi birçok konuda bana yardımcı oldu kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum alanında çok başarılı bir doktor.

Psikolog Tavsiyem Psikolog Ali Bıçak

Antalya’da psikolog arıyorken Manavgat’ta Ali Bıçak bey ile karşılaştım. Bulunduğum yerde bir psikolog olabileceğini hiç düşünmemiştim. Kendim Manavgat’ta yaşıyordum ve Antalya’ya gitmeyi göze almıştım. Yakınımda olması randevu almamı hızlandırdı. Ali bey ile ilk görüşmede sorunuma çözüm olabileceğine inandım. Kendisi rahat, sakin ve samimi üslubu ile tam bir profesyonel olduğunu hissettiriyordu. Panik atak rahatsızlığım kendisinin desteği ile yavaş yavaş yok olmuştu. Seanslarda bir çok şey yaptık. Zorlu ve zahmetli olsa da sonunda başarmıştım. Ataklarımı durdurabiliyor, giderek atak geçirmemeye başlamıştım. Ali Bey psikoterapinin nasıl bir şey olduğunu bana öğretti. Konuşarak nasıl iyileşirim diyenlere kendisini tavsiye ederim. Sayesinde kendimle ilgili bir çok şey keşfettim. İyi ki onunla karşılaştım. Kendisine teşekkür ediyorum.(U. D.) (Kaynak: Doktor takvimi)

Depresyon Sorunum Var

Depresyondan kurtulmak için Psikolog Ali Bıçak’ a başvurdum.Hayatımda dibe vurduğum anda Cem Keçe sayesinde ve psikolog tavsiyesiyle duydum Ali Beyi. Uzun bir süre her hafta bıkmadan gittim seanslara ilk önceleri karmakarışık duygulardaydım seanstan aldığım motivasyon ancak bir hafta yetiyordu bugün Anlıyorum sebepleri iyileşmeye başlarken ayakta kalmak tuhaf geliyor girdabım beni geri çağırıyordu. Seanslarımız bitince dünyayı artık daha net görmeye başladım geçmişimi affettim dolayısıyla kendimi 🙂 Ali beyin yardımıyla Hayat’la aramdaki pencereyi kaldırdım. Kendisine kattıkları duruşu ve kendim olma yolculuğumda Yanımda olduğu için teşekkür ederim. Hayata yeniden doğdum ve hayallerimi gerçekleştirmek için güçlüyüm. Iyi ki tanıdım sizi :)) herşey için teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun.(S.Ş. 25.12.2014)

 Vajinismus Sorunumuz Vardı

Merhabalar. Eşimle evleneli 4 ay olmuştu ve ilişkiye girememiştik. Sürekli sorun yaşıyorduk tartışıyorduk. Eşim elinde olmadığını söylüyor sürekli ağlıyordu. Bende ise erkekliğini ispatlayamamış duygusu ve bununla beraber hergün sinir stres moral bozukluğu vardı. Yalnız bu sorunu yaşarken eşime olacak sıkma canını diyordum ama yinede olmuyordu. Bu durum 4ay devam etti ve sıkıntımızı çözmek için internetten araştırma yaptık.

ALİ BIÇAK isimli bir cinsel danışman buldum ve randevulaştık. İlk gittiğimizde tedirgindik. Ama Ali Beyin o gülümsemesi ve samimi davranışları içimizi rahatlattı. Sorunumuzun vajinismus olduğunu ve %100 çözme garantisi verdi. Yaklaşık 2aylık bi telkinle bu sorunu hallettik ve Ali beye minnettarız. Diyeceğim şu ki; arkadaşlar vajinismus gerçekten bütün hayatı etkileyen bir sorun ve çözümü kesinlikle var. Ali Bey bu konuda gerçekten güvenebileceğiniz bir danışman. Burdan eşi vajinismus olan erkek arkadaşlara sesleniyorum. Lütfen eşinize destek olun ve onun yanında olun. Maddi olarak bi külfeti olsada, bütün yaşamınızı etkilediği için onu bir kenara bırakıp mutlaka ve mutlaka Ali Bey den destek alın. Biz Ali bey sayesinde çok mutluyuz. Burdan tekrar teşekkür ediyoruz kendisine. HOCAM İYİKİ VARSINIZ HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER. Bu yazı tavsiye ediyorum sayfasından alınmıştır.

Erken Boşalma Problemim Var

Erken boşalma sorunumu ortadan kaldırmak için Psikolog Ali Bey’e başvurdum (R.S.05.07.2014). Altı yıllık evliliğim sonucunda monotonlaşmaya başlayan hayatıma yön vermek ve sonradan oluşan erken boşalma problemimi ortadan kaldırmak ve bu hayatın benim olduğuna dahada iyi yaşanması gerektiğine inandığımda internetten iyi bir psikolog bakmaya başladığımda karşıma çıkan insan ALİ BEY’di.

Öyleki eskiden tanıdığım biri olduğunu anladığımda vazgeçmekle devam etme tereddütünü bir çırpıda kafamdan defetmiştim. İyikide defetmişim, çünkü Ali Bey önce uzman olduğunu bana ilk seansta hissettirmişti. Benim işlerimin yoğun olmasına ve kendisinin söylediklerine tam zamanında cevap verememe rağmen, uyguladığı metod sayesinde zorlukları aşmasını bildim. Eskiden hayali olan seks hayatım şuanda gerçekten gerçek bir birliktelik oldu. Hem ben hemde eşim bu işi daha bilinçli ve daha zevkli hale getirdik. Nerdeyse haftada bire kadar düşen ilişkimiz artık daha çok oluyor ve dahası her ikimizde zevk alarak yapıyoruz. Benim gibi kültürüne ve çevresine bağlı olan bir insan böyle bir değişime nasıl uğradı? Ben bile bazen şaşıyorum. Ali Bey’in bu işe başkoymuşluğunu görmek ve sanki bizim sorunumuz değilmiş gibi bizi yeniden hayata döndürdüğünü görmek. Şu anda o hayatın tadına varmak böyle bir kişiyle olabilirdi.

Buradan tekrar teşekkürlerimi sunuyorum kendisine. Hem mesafeli hemde güleryüzlü olması bizi etkileyen en iyi yönleriydi. Belki de öykeki işini artık profesyonel yapmaya kararlı duruşu, kendisi açısından son derece iyi olacak özellikleriydi. Yani hem mesafeli, hem güleryüzlü hem profesyonel. Benim gibi hayatına yeniden yön vermek ve artık hayatın daha da iyi olduğunu düşünenlere tavsiye ediyorum. Çünkü gerçekten hayat istendiğinde mükemmel olur ve tabiki iyi bir profesyonelden iyi bir destek alınırsa. Herkese selamlar. Kendisini tavsiye ediyorum.

Erken Boşalma Kader Değil

Uzun yıllar boyunca erken boşalma sorunu yaşadım. 14 yıllık evliliğimde de aynı sorun devam etti. Bir çok ilaç kullandım bir çok teknik denedim ama maalesef işe yaramadı. Evliliğimizde de olumsuz yönde etkileniyordu. Cesaretimizi de toplayıp Ali Bey den randevu alıp görüştük. Ali Bey erken boşalmanın kader olmadığını %100 tedavi edeceğini söyledi ve söylediklerinde de iki buçuk ay gibi bir zamanda haklı olduğunu gösterdi. Şimdi hem cinsel yönden istekli olup hem de süreyi yönetebilmek cinsel hayatımızı ve evliliğimizi yeni, güzel bir boyuta taşıdı. Ayrıca doktor araştırması yaparken problemin çözümü kaç seans sürecek ne kadar maliyeti olacak ve kesin çözüm getirecek mi gibi kaygılarımızda vardı. Benim açımdan işin iyi tarafı toplam ne kadar tutacağını söylemesi oldu. Bende kendi mi daha rahat hissettim. Ali Bey e yardımları için çok teşekkür ederiz.

        Vajinismus Sorunuyla Çabaladım Hep

Adını bile sonradan öğrendiğim vajinismus sorunuyla çabaladım hep. Derin, dibsiz bir kuyudaydım ve aydınlığa çıkabilmek için sadece güvenilir bir ele ihtiyacım vardı. Ve o el sn.ali bıçak beyefendi oldu. Bir yıllık evliyim ve adını bile sonradan öğrendiğim vajinismus sorunuyla çabaladım hep. Bizde cicim ayı olmadı balayı olmadı hep kavga hep hüzün hep umutsuzluk. Evlilik yıl dönümümüzde internetten Ali bey i buldum ve hemen terapilere başladık. Ali bey ile ilk terapiden sonra yüzde yüz inandım bu sorunu aşacağıma. kendisi inanılmaz derecede huzur ve güvenilirlik sağladı. Kendisine burdan bir kez daha teşekkür ediyorum.

Cinsel danışmanlık hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

 

Call Now Button