İletişim

Bize İletişim Adreslerimizden Ulaşabilirsiniz

  Antalya Psikoloji Enstitüsü

  Telefon: +90 242 324 05 20

  GSM:+90 533 146 05 74

  E-Posta: [email protected]

  Adres: Fener Mahallesi, Fener Cd. Beyaz Dünya İş Merkezi No:15, Kat 2, D. 38, 07160 Muratpaşa/Antalya

  Psikolog ile İletişim Kurun

  Psikolog ofisimiz  Antalya Muratpaşa ilçesinde, psikolog arayışında olanların iletişim kurmak isteyecekleri bir yerdedir. Muratpaşa  Antalya’nın bir merkez ilçesidir. Antalya’nın birçok ilçesine göre Muratpaşa oldukça yoğun bir nüfusa sahiptir. Keza, diğer ilçelerden de buraya ulaşmak mümkündür. Psikolog ofisleri açısından zengin bir ilçe olan Muratpaşa kolay ulaşılabilir bir yerdir.

  Sorunlarınız İçin Arayın

  Günümüzde bir psikoloğa başvurmak artık çok kolay. İster online, ister telefonla psikologlarla iletişim kurup, onlara danışabilirsiniz. Psikolojik sorunlarınız için bilgi edinebilir, psikoterapi desteği ile nasıl iyileşeceğinizi öğrenebilirsiniz. Psikolojik destek her yaştan herkesin ihtiyacı olan bir hizmettir. Sakınmayın sormak istediklerinizi bize sorun.

  Psikolojik destek arayışınız, başkaları tarafından nasıl değerlendirilecek diye endişe duymayın. Kimse sizin hangi sorunlarla mücadele ettiğinizi bilemez. Çektiğiniz sıkıntıların yanında başkalarının ne düşündüğünün ne önemi olabilir ki. Siz sıkıntılarınızdan kurtulmanın yollarını deneyin. Psikoloğa gitmek anormal birisi olduğunuz anlamına gelmez. Yardım almaz ve sıkıntılarınız devam ederse, etiketlenmek korkusunun ne önemi olabilir ki?

  Çevrim Dışı İlişki Kurmayın

  İletişim çevrimiçi kurulursa bilgi akışı sağlanabilir. Bizimle çevrim içi iletişim de kalın. İlişki kurma biçiminizi fark edip değiştirmek istiyorsanız Psikolog Ali Bıçak hakkında bilgi edinin. Bu sitede okuyacağınız yazılar, bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle tanı ve psikolojik tedavi içermez. Yapacağımız görüşmede, nasıl bir terapiye ihtiyacınız olduğunu fark edip, ilgili yönlendirmeleri yaparız.

  Psikolog, psikiyatrist, psikolojik danışman ve sosyal hizmet uzmanının işbirliği içinde çalışması gerektiğine inanırız. Her uzmanlık alanı kendi yetki ve sınırlılıklarının bilincinde olarak çalışırsa başvuru sahiplerinin daha fazla fayda görmeleri mümkün olur. Aksi halde destekten çok köstek olunur. Bu disiplinler kendi sınırlarının bilincinde olmalı ve sınırlarını korumalıdır. Bir psikolog ilaç tedavisi uygulayamaz. Psikoterapiye ihtiyacı olan birisine de ilaç tedavisinde ısrar etmek son derece etik dışı bir uygulamadır.

  Herkes psikoterapi hizmeti almak için uygun ve hazır olmayabilir. Psikoterapiden yarar görmeyecek birine bu hizmette ısrar etmek boşa vakit kaybı olur. Danışan vaktini ve naktini boşa harcarken, terapist tükenmişlik ve yetersizlik duyguları ile boğuşmak zorunda kalır. Unutmamakta fayda var; herkes terapiden fayda görecek diye ısrar etmek zorlayıcı bir davranıştır.

   

  BİLGİ ve RANDEVU!