İletişim

Antalya Psikolog İletişim

Psikolog ofisi  Antalya Muratpaşa ilçesinde, psikolog arayışında olanların iletişim kurmak isteyecekleri bir yerdedir. Muratpaşa Psikolog arayınların çoğunlukta olduğu Antalya’nın bir merkez ilçesidir. Antalya’nın bir çok ilçesine göre Muratpaşa oldukça yoğun bir nüfusa sahiptir. Keza, diğer ilçelerden de buraya ulaşmak mümkündür. Psikolog ofisleri açısından zengin bir ilçe olan Muratpaşa psikolog arıyorum diyenler açısından kolay ulaşılabilir bir yerdir.

Sorunlarınız İçin Arayın

Günümüzde bir psikoloğa başvurmak artık çok kolay. İster online, ister telefonla psikologlarla iletişim kurup, onlara danışabilirsiniz. Psikolojik sorunlarınız için bilgi edinebilir, psikoterapi desteği ile nasıl iyileşeceğinizi öğrenebilirsiniz. Psikolojik destek her yaştan herkesin ihtiyacı olan bir hizmettir. Sakınmayın sormak istediklerinizi bize sorun.

Psikolojik destek arayışınız, başkaları tarafından nasıl değerlendirilecek diye endişe duymayın. Kimse sizin hangi sorunlarla mücadele ettiğinizi bilemez. Çektiğiniz sıkıntıların yanında başkalarının ne düşündüğünün ne önemi olabilir ki. Siz sıkıntılarınızdan kurtulmanın yollarını deneyin. Psikoloğa gitmek anormal birisi olduğunuz anlamına gelmez. Yardım almaz ve sıkıntılarınız devam ederse, etiketlenmek korkusunun ne önemi olabilir.

Çevrim Dışı İlişki Kurmayın

İletişim çevrim içi kurulursa bilgi akışı sağlanabilir. Bizimle çevrim içi iletişim de kalın. İlişki kurma biçiminizi farkedip değiştirmek istiyorsanız Psikolog Ali Bıçak hakkında bilgi edinin. Bu sitede okuyacağınız yazılar, bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle tanı ve psikolojik tedavi içermez. Yapacağımız görüşmede, nasıl bir terapiye ihtiyacınız olduğunu farkedip, ilgili yönlendirmeleri yaparız. Psikolog, psikiyatrist, psikolojik danışman ve sosyal hizmet uzmanının işbirliği içinde çalışması gerektiğine inanırız. Her uzmanlık alanı kendi yetki ve sınırlılıklarının bilincinde olarak çalışırsa başvuru sahiplerinin daha fazla fayda görmeleri mümkün olur. Aksi halde destekten çok köstek olunur.

 

Bize Ulaşın