Antalya Psikoterapi

Antalya Psikoterapi

Antalya Psikoterapi sayfasını, Antalya ‘da psikolog, psikolojik danışman, evlilik terapisti, cinsel terapist ihtiyacı olanları bilgilendirmek amacıyla hazırladık. Psikoterapi hakkındaki bu sayfa,her yaştan bireylerin ihtiyacı olan uzmana ulaşmasında bir basamaktır. Zira, psikoterapi kişinin yaşı ve yaşadığı sıkıntılara her hangi bir fark gözetmeksizin anlamaya çalışır, çektiği sıkıntıların kaynağına ulaşmalarına destek olur.

Kimler İçin Psikoterapi?

Antalya ‘da Uzman Psikolog ihtiyacı olan her yaştan bireyler kendi içindeki çocuğa dokunma fırsatını Antalya Psikoterapi ile bulabilir.  O çocuğun ihtiyaçlarını psikoterapi sürecinde terapistle birlikte adım adım karşılamasına önem veririz. Herkesin temel ihtiyaçları vardır. Yerinde ve yeterince anlaşılmak, koşulsuz kabul, koşulsuz sevgi, taktir, onay, olmak istedikleri kişi olmak.  Bu ihtiyaçların önündeki engelleri görmeleri, genellikle  bu engeller kendi içlerinde saklı olsa da, onlarla yüzleşmelerine ve ortadan kaldırmalarına destek oluyoruz.

Psikoterapi Nasıl Bir Süreçtir?

Antalya Psikoterapi Merkezinde, bireysel psikoterapi genellikle haftalık seanslar halinde düzenlenir ve bu seanslar 45-50 dakika sürer. www.antalyapsikoloji.net sayfasında psikoterapi ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hepimiz özgünüz ve biriciğiz. Yaşadıklarımız da kendimize has ve özneldir. Bu bakış açısıyla, yaşadığınız soruna, kendi kişiliğinize uygun psikoterapi yaklaşımları benimsemeye çalışırız. Sizin kendi probleminize özel bir formül bulmanıza yardımcı oluruz. Bize göre her psikoterapi seansı biriciktir ve öğreticidir. Siz sorununuzun çözümünü ararken, psikoterapistiniz, biz de, bildiğimizi sandığımız kuramları ve olası formülleri her defasında yeni bir bakışla yeniden öğreniriz.

Antalya Psikoterapi, keyifli bir yolculuk olsa da gül bahçesi de vaat etmez. Ancak kendi dikenli bahçenizden geçmenize ve kendi güllerinizi derlemenize aracı olur. Sorununuz ne olursa olsun, çözüme giderken bir hayli içiniz yanar, çok çaba ve emek sarf edersiniz. İçiniz yanar zira gerçeklere dokunmak yakıcıdır. Hele hele kişinin kendi gerçekliği gibisi yoktur. Bu yolculuk çektiğiniz onca zahmete, ödediğiniz her türlü bedele değer doğrusu. Korkmayın, erteleme ve kaçınmalarınızı durdurun, kendinizden başka kimse olmamalı size kendinizi bulduracak, acınızı iyileştirecek.

Antalya Psikoterapi, depresyon, panik atak,  anksiyete bozuklukları ve sosyal fobilerde, hipnoz, EMDR terapisi,  psikoterapi desteği sağlar. Psikoterapi, bütün bunlara ulaşmanız için bir araç olacak, sizin kendi amacınız kesinlikle farklı olacaktır.

Antalya Psikoterapi sayfamızı incelemek ve daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki başlıkları tıklayabilirsiniz. Yazar ve Psikoterapist Ali Bıçak’ın kitabına buradan ulabilirsiniz.

Çevrimdışı İlişkiler

Çevrimdışı İlişkiler-Yazar Ali Bıçak

 Antalya Sınav Kaygısı Güncesi

Panik Atak Belirtileri Nelerdir?

Antalya Panik Atak Güncesi

©2017 Antalya Klinik Psikolog, Antalya Psikoterapist, Ali Bıçak, Her Hakkı Saklıdır.
Alibicak.com içeriğini sürekli yeniler, yeni içerikler üretmeye devam eder. ?